Виготовлення склопластикових виробів: основні особливості

Виготовлення склопластикових виробів на сьогодні є дуже популярним, адже склопластик – це матеріал сьогодення і майбутнього! Нині його широко використовують в різних сферах, зокрема, в будівництві, енергетиці, автомобіле- та суднобудуванні, а також для виробництва виробів суспільного використання (сміттєві баки, поштові скриньки і т. д.). До того ж виробництво склопластикових виробів, на думку фахівців, має значні перспективи для розвитку.

Основною перевагою композитних матеріалів є їх ціна. На відміну від природніх матеріалів, склопластик має значно нижчу ціну, однак при цьому дозволяє відмінно імітувати природні матеріали, але за більш доступну вартість. Завдяки відмінним характеристикам та хіміко-фізичним властивостям сфера використання такого композитного матеріалу постійно розширюється, а завдяки новим сучасним технологіям покращується і якість виробів.

Склопластик – це композитний матеріал, який складається зі скловолокна та смол. Однак аби досягнути гарного зовнішнього вигляду чи певного забарвлення майбутніх виробів та забезпечити захисні властивості, його покривають спеціальними речовинами – гелькоутами. Якщо ж говорити про основні характеристики, завдяки яким композитні иматеріали здобули свою популярність, можна виділити такі:

 привабливий зовнішній вигляд;
 легкість матеріалу:
 міцність;
стійкість до несприятливих погодніх умов (надмірної вологи або на сонці);
 стійкість до агресивних середовищ;
 здатність витримувати температури від -40 до +60 градусів протягом тривалого терміну;
 довговічність.

Формування склопластикових виробів здійснюється за допомогою форм (матриць). Для цього спеціально створюють так звану фальш-модель. Обов'язково при цьому модель має відповідати затребуваним розмірам. Модель зазвичай створюють в 3D форматі за допомогою станків ЧПУ. Заготовки можуть бути як цілісними, так і розбірними при великих габаритах. Для виготовлення фальш-моделей використовують МДФ та дерево.

Вироби зі склопластику отримують дедалі більшу популярність. Їх використовують в побуті, господарстві, а також для будівництва безрейкового транспорту та суден. Наша компанія пропонує Вам якісні склопластикові вироби, зокрема: дитячі гойдалки, вироби для ландшафту, ємності зі склопластику, а також катамарани високої якості. У своїй роботі ми використовуємо сучасні технології та новітнє обладнання, яке дозволяє нам виготовляти склопластикові вироби високої якості в найкоротші терміни!

Завітайте на наш сайт та обирайте якісні вироби з композитних матеріалів за найкращими цінами!