Весла для гумового човна, байдарки та каное: критерії вибору

Якщо Ви людина, яка любить гострі відчуття або ж Вам просто подобається проводити час біля води - чудовим варіантом буде човен, байдарка або каное. Однак для кожного виду водного транспорту допоміжні засоби підбираються за різними критеріями. Поговоримо, як правильно підібрати весла.

Види весел.

На сьогодні весла для гумового човна чи байдарки представлені у широкому виборі, однак найбільше суперечок створює питання: "увігнуте чи плоске весло підходить краще?" Однак насправді їх є значно більше. Загалом види весел можна розділити на дві великі групи - розбірні та нерозбірні. Правильний вибір човна має "керуватися" наявністю кочета - спеціальної опори, на яку можна опиратися під час греблі веслами. Кочет передбачає застосування таких видів весел:

 - байдаркові з парою лопатей;
 - гребки (для одномісних варіантів човнів);
 - каное.

Якщо немає кочета, весла виступають допоміжним елементом під час плавання, який застосовують на важкопрохідних ділянках водойми.

Матеріал, з якого виготовляють весла.

Для гумового човна не підходять весла з дерева, адже вони є досить важкими та їхня конструкція є нерозбірною. Для такого човна підходять весла зі склопластику, пластику та дюралюмінію. Останні є найбільш оптимальним варіантом для риболовлі чи водних прогулянок, адже вони досить міцні, але при цьому легкі.

Характеристики, які слід врахувати при виборі весел.

Найбільш популярними є надувні човни, весла для яких відіграють важливу роль, адже є головним важелем керування таким транспортом. Тому їх основне завдання - забезпечити високий ККД веслування, при цьому мінімально витрачаючи фізичні сили. Весла повинні бути гнучкими та одночасно міцними, аби забезпечити комфортне відштовхування від берега. Для полегшення гребків форма лопаті має бути такою, щоб максимально зачерпувати воду. Довжина весла повинна бути не меншою, ніж його ширина. Весла з металевого сплаву обов'язково мають бути герметичними, адже, набравши води, вони стануть важкими. Решта критеріїв, таких як дизайн та ціна, залежать від платоспроможності покупця.

Звичайно, що весло має бути зручним для Вас, аби Ви могли рибалити чи просто насолоджуватися природою з комфортом.

На сайті нашого інтернет-магазину Ви зможете обрати якісні та надійні весла за приємними цінами. Також здійснюємо продаж катерів і човнів. У своїй роботі ми використовуємо лише сучасне обладнання та новітні технології. Завітайте на сайт нашої компанії та знайомтеся з асортиментом товарів. Замовлення приймаємо з будь-якого куточка України. Можливий опт від 5 одиниць товару. Гарантія на усю продукцію - 12 місяців.

Обирайте тільки найкращі весла для риболовлі та спорту від компанії "Віола"!