Купити катамаран - поради щодо правильного вибору

Із давніх-давен полюбилося стародавнім єгиптянам і племенам Амазонки судно, дерев'яної конструкції, яке набирає популярність все більше і більше.

Катамаран - що ж це таке?

У дослівному перекладі з тамільської мови «катті-марам» означає - «пов'язані колоди». Саме таку форму мали перші судна. Вони відмінно підходили для перевезення вантажів і людей. Тодішні катамарани були дуже незручні в управлінні і досить важкі. Зараз же все змінилося. Купити катамаран не складе труднощів, але ось правильно вибрати якісний і довгостроковий товар призводить до затруднення багатьох.

Катамаран - це корабель з двома корпусами, між якими є простір. Саме воно тримає судно на плаву і не дає хвилям його перекинути. Перш ніж купити його потрібно визначитися з метою покупки: чи то це буде спокійний сплав або походи по річках різної складності, змагання, або ж звичайна вітрильна прогулянка.

Існує три різних види катамаранів:

- для екстремальних сплавів. Для цього виду спорту призначені спортивно-туристичні катамарани, адже це безпосередня небезпека для життя. Погоджуючись на такий заплив і вибираючи собі судно, йому потрібно пред'являти безліч вимог, що стосуються абсолютно всього;

- плесовий. Призначений для простих і помірно складних водних маршрутів. Його конструкція дуже проста: два балони і рама, яка часто доповнена палубою;

- і останні - вітрильні катамарани.
Як ви вже зрозуміли, саме вони призначені для водних прогулянок - зручні в управлінні, швидкохідні і доступні.

Ознайомившись з усіма варіаціями суден і підібравши ідеальне, виникає наступне питання: де ж купити якісний пліт? Компанія «Віола» займається виробництвом суден за унікальними технологіями. Саме тут ви можете купити катамаран, ціна якого вас приємно здивує. На виробництві використовується обладнання провідних виробників світу, таких як GRACO і MVP. Усі деталі зроблені з нержавіючої сталі.

Також на наших катамаранах існують додаткові опції. Наприклад, сонцезахисний дах або нержавіюча драбинка. Зі свого боку ми гарантуємо своєчасне, якісне виробництво товарів. Завдяки нашим висококваліфікованим фахівцям ви зможете отримати своє замовлення в найкоротші терміни.