Про компанію

Ласкаво просимо на сайт компанії «Віола ЛТД»!

Тут шанувальники яскравих відчуттів і водного туризму зможуть в одному місці подивитися і купити катамарани, водні велосипеди, човни, байдарки, каноє, весла за найкращими цінами.

Ми працюємо на ринку України з 1993 року. Компанія «Віола» ніколи не стоїть на місці. Ми розширюємо не тільки виробничі приміщення, але і базу наших постійних клієнтів.

Основний вид діяльності нашої компанії виробництво склопластикових виробів.

 
Нам є, що показати і чим похвалитись за роки нашої роботи:

в 2012 році нашими співробітниками був розроблений новий тип водного велосипеда і в цьому ж році запущено серійне виробництво цієї моделі. Також ми отримали постійну ліцензію на протипожежні роботи;

♦ вже в 2013 році ми значно розширили свої приміщення і добудували цех на цілих 505 кв.м. В цьому ж році ми вперше експортували власну продукцію;

♦ в 2014 створена нова модель продукції - рибальський катер;

♦ 2015 рік став для нас дуже прибутковим. Нами був підписаний контракт на поставку товару в Норвегію.
Також ми знову розширили наші кордони на 750 кв.м.

І хоча в компанії «Віола» станом на 2016 рік працювало всього 12 чоловік ми змогли дати оборот в 2015 році - 88 884 євро.

Якість і швидкість виконання

Працюючи з нашою компанією ви отримуєте не тільки вигідні ціни, а й гарантію того, що ми точно в обумовлені терміни виконаємо замовлення. Завдяки штату високопрофесійних співробітників всі роботи будуть зроблені швидко та якісно і найголовніше в короткі терміни.

Унікальні технології

Під час виробництва ми використовуємо матеріали та складові кращої якості. Це дозволяє нам гарантувати якість і надійність пропонованих товарів. Крім того, ми використовуємо вакуумні та інфузійні матриці для того щоб наші вироби були якісними. За допомогою даних технологій ми добиваємося високої міцності і стійкості до впливу зовнішніх факторів.

Сучасне виробництво

Для облаштування робочих приміщень ми вибираємо сучасне обладнання. Серед якого оснащення провідних компаній світу, таких як GRACO і MVP.

Продаж катерів і човнів, а також іншого обладнання здійснюється в онлайн режимі або зв'яжіться з нами за вказаними номерами в розділі «контакти».

 
 

Соц. кнопки

 

Статті компанії

Виготовлення склопластикових виробів: основні особливості

28 грудня 2018 в 14:51
 

Виготовлення склопластикових виробів на сьогодні є дуже популярним, адже склопластик – це матеріал сьогодення і майбутнього! Нині його широко використовують в різних сферах, зокрема, в будівництві, енергетиці, автомобіле…

 
 

Весла для гумового човна, байдарки та каное: критерії вибору

06 серпня 2018 в 16:50
 

Якщо Ви людина, яка любить гострі відчуття або ж Вам просто подобається проводити час біля води - чудовим варіантом буде човен, байдарка або каное. Однак для кожного виду водного транспорту допоміжні засоби підбираються…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create